Ardell, Deluxe Pack, Wispies Lashes with Applicator and Eyelash Adhesive, 1 Set

 • Виробник: Ardell
 • Код товару: ADL-68960
 • upc код: 074764689603.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.05 кг. Розміри (ДxШxВ): 13x9.4x2.3 см.
 • ₴647
 • ₴582Підтримка по:
 • World's #1 Adhesive
 • Kit Contains: 2 Pairs of Lashes, Adhesive & Lash Applicator

  Рекомендації із застосування

  Easy 3-Step Application

 • Check fit: Align band with natural lash line to check fit. trim excess if necessary.
 • Place lash in applicator / Apply adhesive: Place lash in applicator with the band on the outside. Apply a thin line of adhesive along band by pressing unto lash line.
 • Apply lashes: 3A Using applicator, place lash close to the natural lash line. 3B Secure lash band by pressing onto lash line.
 • To remove, gently peel off lash strip starting at outer corner. Remove used adhesive from band and place lashes back on tray for reuse.

  Інші інгредієнти

  Water, rubber latex, cellulose gum, sodium dodecyl benzenesulfonate, ammonium hydroxide, fragrance, coumarin, geraniol, limonene, linalool, formaldehyde.

  Contains formaldehyde.

  Попередження

  Use only as directed. Keep out of reach of children. For external use only.

  Покупець 2023-09-29

  Я замовила ці вії з примхи, коли мені стало Не значні зміни. Я майже нічого не знаю про накладні вії, але я великий шанувальник макіяжу, і вони, на диво, не розчарували! В упаковці вони виглядають надзвичайно дикими та божевільними, але після нанесення створюють чудовий повний ефект пухнастих вій. Я був здивований тим, як вони підсилили мої власні вії, але все одно виглядали якось природно, якщо це має сенс. Крім того, нанесення було легким, і мені навіть не потрібно було використовувати аплікатор, що входить у комплект, щоб правильно приклеїти їх до лінії росту вій. Докінг одна точка для клею для вій Duo, який чудово працює та не є жорстоким, але містить формальдегід. Гидота. Кому потрібен формальдегід??? Хоча він чудово тримається, і я носив їх по кілька годин, не зрушуючи з місця. Член сім’ї, який працює в індустрії краси, був навіть вражений тим, що я зміг їх так легко нанести, і вони виглядають реалістично, як мої вії, але набагато краще! Я вважаю, що вони улюблені багатьма людьми неспроста! Вони не здаються пластичними та не дратують очі під час носіння, або мають неймовірну темну та жорстку стрічку для вій, як інші штучні вії. І ви можете дуже легко зняти їх з очей і видалити клей з ремінця (просто відклеївши його), щоб використовувати їх повторно. Клей Duo також не вириває ваші справжні вії, як це роблять навіть деякі туші. Я новачок у створенні штучних вій і настійно рекомендую їх за легкість нанесення та плавні вії!

  Покупець 2023-09-29

  Самі по собі вії супер, по-перше дуже легкі не заважають очам, їх не відчуваєш практично, по-друге виглядають як нарощені, у мене всі запитували де робила і хто майстер)) єдиний мінус помітний клей він якогось жовтуватого кольору, треба дуже акуратно користуватися щоб за краї не виходило.

  Покупець 2023-09-29

  Вії дуже гарно виглядають на очах. Тоненька стрічка, на яку їх потрібно клеїти, тому місце склейки не помітне.

  Покупець 2023-09-29

  Вії середні, не довгі і не короткі.Виглядають природно,що стосується липкості вій.Маленькі один раз,тобто вистачає на 5 застосувань.

  Покупець 2023-09-29

  Отримати вії, пінцет і пачку клею невеликого розміру дійсно зручно, все в одній упаковці. Але насправді мене найбільше хвилювало те, що вії занадто великі і досить важкі. Ви повинні знати, що ви купуєте

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  макіяж, догляд за віями