American Health, Ester-C, 500 мг, 60 капсул

 • Виробник: American Health
 • Код товару: AMH-16985
 • upc код: 076630169851.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.08 кг. Розміри (ДxШxВ): 5.3x5.3x9.7 см.
 • ₴696
 • ₴627Підтримка по:
 • Делікатний і некислий
 • Унікальна формула вітаміну C
 • Цілодобова підтримка імунітету
 • Дієтична добавка
 • Без ГМО
 • Ester-C® — запатентована формула вітаміну C з додаванням природних метаболітів. Метаболіти сприяють кращому засвоєнню вітаміну C лейкоцитами — важливою складовою імунної системи. Ester-C® має нейтральний рівень рН, що робить його некіслим і безпечним для шлунка. Денна доза в 1000 мг Ester-C® забезпечує цілодобову імунну підтримку. Тому його вживання один раз на день — це все, що вам потрібно.

  Рекомендації із застосування

  Дорослим приймати по дві (2) капсули один раз на день, бажано під час їди.

  Інші інгредієнти

  Желатин, целюлоза (рослинного походження), рослинна стеаринова кислота.

  Не містить глютену, дріжджів, пшениці, молока або молочних продуктів, лактози, сої, яєць, кукурудзи, грейпфрутів, цукру, крохмалю, консервантів, штучних барвників, ароматизаторів, натрію.

  Попередження

  Перед початком застосування під час вагітності, грудного вигодовування, приймання препаратів або за наявності будь-яких захворювань потрібно проконсультуватися з лікарем. У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити прийом і звернутися до лікаря. Зберігати в недоступному для дітей місці. Зберігати за кімнатної температури. Не використовуйте даний продукт, якщо захисна плівка під кришкою пошкоджена або відсутня.

  Поживна цінність
  Розмір порції: 2 капсули
  Порцій в упаковці: 30
  Кількість в 1 порції% від добової норми
  Вітамін C (у вигляді Ester-C® аскорбату кальцію)1000 мг (1 г)1667 %
  Кальцій (у вигляді Ester-C® аскорбату кальцію)110 мг11 %
  Покупець 2023-10-03

  Супер-форма. Рекомендую

  Покупець 2023-10-03

  Ester-C – це революційна рецептура вітаміну С, що містить метаболіти природного походження. Метаболіти сприяють засвоєнню вітаміну С лейкоцитами, які є важливою складовою імунної системи організму. Ester-C має нейтральний pH, що робить його некислим та м'яким для шлунка. Добова доза Ester-C (1000 мг) забезпечує надійну підтримку імунної системи протягом 24 годин. 1 капсула на день - і ваш імунітет гаразд.

  Покупець 2023-10-03

  Ester-C без застосування хімікатів нейтралізує рівень кислотності рН, що робить його некислим і делікатним для шлунку. У щоденній дозі 1000 мг Ester-C забезпечує посилену активну підтримку імунної системи та потужну антиоксидантну дію, на яку ви можете розраховувати. Покращує імунітет, упаковка вигідна, ефективність однозначно є від цієї добавки.

  Покупець 2023-10-03

  Ester-C® - це революційна формула з вітаміном С, що містить метаболіти природного походження. Така форма вітаміну С найбільше підходить для ударної дози при ГРВІ. Ефективний та не подразнює слизової оболонки шлунка. Собі та рідним беру саме Ester-C.

  Покупець 2023-10-03

  Вітамін С вживаю постійно, тільки змінюю форми вітаміну.
  Даний вітамін у капсулах, легко ковтати, що є плюсом.
  Поки що у використанні. Пізніше доповню свій відгук.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  вітаміни, ester-c