AfterSpa, Нефритовий валик для масажу обличчя, 1 шт.

 • Виробник: AfterSpa
 • Код товару: AFS-00581
 • upc код: 741021005819.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.18 кг. Розміри (ДxШxВ): 17.3x8.9x3.8 см.
 • ₴1463
 • ₴1197Підтримка по:

Докладно про товар AfterSpa, Нефритовий валик для масажу обличчя, 1 шт. :

 • Сприяє кращому всмоктуванню в шкіру засобів для догляду
 • Маленький валик для зон, де шкіра особливо делікатна
 • Великий валик для усього обличчя
 • Зроблено з натурального нефриту
 • Нефритовий валик для масажу обличчя —це інструмент, який здавна був наріжним каменем серед засобів догляду за обличчям завдяки неймовірній здатності зменшувати дрібні й глибокі зморшки, тонізувати шкіру й робити контури обличчя більш чіткими. Завдяки охолоджувальному ефекту, нефритовий ролик для масажу обличчя також зменшить набряки й звузить пори. Нефрит також відомий своїми цілющими властивостями й довгий час був символом очищення та спокою.

  Рекомендації із застосування

  М’яко масажуйте очищену шкіру обличчя нефритовим валиком для масажу обличчя 2–4 рази на день протягом 5–10 хвилин. Можна використовувати на чистій шкірі або після нанесення сироватки. Застосування валику після нанесення сироватки або олії допоможе продукту глибше проникнути в шкіру завдяки посиленню кровотоку в ній.

  Інші інгредієнти

  Нефритовий масажний ролик для обличчя

  Попередження

  Можливі відмінності в кольорі, оскільки нефрит — природний мінерал.

  При терті каменю об метал може виникати легке поскрипування. Це нормальне, часто мінімально помітне явище.

  Покупець 2024-07-24

  справді дієва річ за умови регулярного використання! Зранку чудово позбавляє припухлостей. Тримаю в ванній, прохолоди достатньо для масажу на декілька хвилин. поки масую великим каменем, малий сам по собі охолоджується і навпаки. Якщо тримати в холодильнику, мені занадто холодний і відчуття неприємні

  Покупець 2024-07-24

  Цей масажер брав для своєї дружини. Вона спочатку їм дуже часто користувалась і хвалила його, але згодом вона забула про нього чи то лінь напала і він собі у тумбочці лежить.

  Покупець 2024-07-24

  Не наносьте сироватку чи зволожуючий крем, а потім наносите на обличчя Мені подобається його холодність, хоча, чесно кажучи, я нічого не бачила, і ой, змін немає, але мені подобається його холод і м’який масаж.

  Покупець 2024-07-24

  Якість хороша, хоча деякі люди кажуть, що вона трохи застрягла, а в мене ні. Нанесіть засоби для догляду за шкірою після вмивання обличчя, а потім помасажуйте валиком, щоб допомогти вбиратися і доглядати за шкірою. Якщо ви хочете уповільнити старіння шкіри, рекомендується використовувати його, і ви відчуєте користь від його використання.

  Покупець 2024-07-24

  Чудовий ролик для обличчя з натурального каменю, тримаю в холодильнику, так більш ефективно, знімає набряки і розгладжує дрібні зморшки.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  пензлі й аксесуари для макіяжу, інструменти для макіяжу