21st Century, Niacin, Prolonged Release, 500 mg, 100 Tablets

 • Виробник: 21st Century
 • Код товару: CEN-27474
 • upc код: 740985274743.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.14 кг. Розміри (ДxШxВ): 5.6x4.1x9.7 см.
 • ₴720
 • ₴648Підтримка по:
 • Compare Vs. Slo-Niacin®
 • Vitamin Supplement
 • Gluten Free
 • Guaranteed Quality Laboratory Tested
 • Niacin (vitamin B-3) supports energy metabolism, heart health and the nervous system. Prolonged release vitamins slowly release nutrients into the body over an extended period of time.

  Рекомендації із застосування

  As a vitamin supplement, adults take one (1) tablet daily with any meal or as directed by a healthcare provider. Do not exceed recommended dosage. Individual results may vary.

  Інші інгредієнти

  Cellulose, hydroxypropyl methylcellulose, stearic acid. Contains <2% of: magnesium stearate, PEG, polysorbate, polyvinyl alcohol, silicon dioxide, talc.

  No added sugar, salt, yeast, preservatives, artificial flavors or colors.

  Попередження

  Consult a healthcare provider prior to use if pregnant, nursing, on medications, have a medical condition or are planning a medical procedure. Stop use and contact a physician if adverse reactions occur.

  Keep out of reach of children. Do not use if product appears to be tampered with or seal is broken. Store at room temperature.

  Поживна цінність
  Serving Size: 1 Tablet
  Amount Per Serving%Daily Value
  Niacin500 mg3,125%
  **Daily Value not established
  Покупець 2024-03-04

  Ніацин, відомий як вітамін B3, є необхідним компонентом процесу перетворення вуглеводів, жирів і білків в енергію в організмі. Ніацин може підтримувати кровообігу та вироблення енергії (метаболізм).

  Покупець 2024-03-04

  Якість його висока, інгредієнти корисні для організму, кількість відповідна, і потік ніацину, який я відчув після використання, був гарячим, і висип зникає через кілька хвилин використання, і упаковка велика, ефект чудовий, ефективність хороша, а смаку я не відчуваю

  Покупець 2024-03-04

  Таблетки не викликають почервоніння і поколювання в тілі. Зручний розмір для ковтання. Упаковка хороша та зручна у використанні. Не має смаку та глютену.

  Покупець 2024-03-04

  Відмінна якість! Хороша добавка, яка містить потужний склад для здоров'я нашого організму. Чудово підтримує нервову систему та загальне здоров‘я. Комфортний розмір таблеток та не відчувається смак. Ефект відчувається майже з початку приймання. Рекомендую!

  Покупець 2024-03-04

  Купую для себе для покращення кровообігу, в мене проблема - постійно мерзнуть руки та ноги, яка вирішується прийманням ніацину. Відмінний судинорозширювальний ефект, прибирає атеросклеротичні бляшки, без жодних неприємних наслідків, знижує холестерин і цукор в крові! Правда ефективний тільки у вигляді нікотинової кислоти, як в даному випадку, викликаючи почервоніння і поколювання на шкірі, в іншій формі, якої не викликає почервоніння, таких ефектів немає. Беру батькам, вони п'ють його на постійній основі. Збільшується просвіт судин і йде судинний спазм, в результаті відновлюється кисневе живлення тканин і йде гіпоксія. Для посилення ефекту і тривалої дії брав їм ще аргінін, в ньому окис азоту ефективно розслабляти судини. Може поколювати і червоніти обличчя і якщо ефект короткочасний, то це нормально і є ознакою розширення судин

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  вітаміни, ніацин (вітамін b3)