21st Century, клітковина подорожника, 160 капсул

 • Виробник: 21st Century
 • Код товару: CEN-27024
 • upc код: 740985270240.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.16 кг. Розміри (ДxШxВ): 6.4x6.4x13 см.
 • ₴701
 • ₴631Підтримка по:
 • Без глютену
 • 100% натуральна клітковина подорожника
 • Порівняно з добавкою з клітковиною подорожника Metamucil®
 • Дієтична добавка з клітковиною
 • Гарантована якість — продукт пройшов лабораторні випробування
 • Клітковина є невід'ємною частиною правильного харчування, що допомагає підтримувати нормальну роботу різних органів організму. Одна порція клітковини подорожника містить два (2) грами розчинної клітковини.

  Рекомендації із застосування

  Щоб збільшити щоденне споживання клітковини, приймати до п'яти (5) капсул, ковтаючи по одній (1) капсулі за раз, запиваючи 240 мл (8 рідк. унціями) води. Вживання цього продукту без достатньої кількості рідини може спричинити удушення. Див. «Попередження про небезпеку удушення». Не слід приймати цей продукт, якщо вам важко ковтати. Можна приймати до чотирьох (4) разів на день або за вказівкою лікаря. Результати в окремих осіб залежать від індивідуальних особливостей.

  Інші інгредієнти

  Лузга насіння подорожника, желатин. Містить < 2 % таких речовин: стеарат магнію.

  Не містить доданої солі, дріжджів і консервантів.

  Попередження

  Перед використанням проконсультуйтеся з лікарем під час вагітності, грудного вигодовування, прийому препаратів, якщо ви маєте будь-яке захворювання або плануєте медичну процедуру. Припиніть використання та зверніться до лікаря в разі виникнення побічних реакцій.

  Зберігати в недоступному для дітей місці. Не використовуйте, якщо упаковка відкрита або захисна плівка пошкоджена. Зберігати при кімнатній температурі.

  Випадкове передозування продуктами, які містять залізо, — основна причина смертельних отруєнь серед дітей віком до 6 років. Зберігати продукт у недоступному для дітей місці. У разі передозування негайно звернутися до лікаря або в токсикологічний центр.

  Запобіжні заходи та попередження

 • Удушення. Якщо не випивати достатньої кількості рідини, продукт може набрякнути в горлі, викликаючи закупорку горла або стравоходу. Якщо після прийому цього продукту ви відчуваєте біль у грудях, нудоту або блювоту, утруднене ковтання або дихання, негайно зверніться за медичною допомогою.
 • Попередження про алергени. Цей продукт може викликати алергічну реакцію у людей, чутливих до подорожнику.
 • Якщо ви плануєте приймати цей продукт в рамках програми зниження рівня холестерину, проконсультуйтеся з лікарем.
 • Якщо ви приймаєте рецептурні препарати, проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж приймати цей або будь-які продукти, що містять клітковину.
 • Підвищене споживання клітковини може призвести до змін у роботі кишечника та незначного здуття живота.
 • Якщо у вас відбулася раптова зміна в роботі кишечника, з'явилася біль у животі, нудота або блювота, проконсультуйтеся з лікарем перед прийомом цього продукту.
 • Якщо запор триває більше 7 днів або виникла ректальна кровотеча, припиніть прийом цього продукту та зверніться до лікаря.
 • Поживна цінність
  Розмір порції: 5 капсул
  Порцій в упаковці: 32
  Кількість в 1 порції% від добової норми
  Калорії10
  Усього вуглеводів2 г1 %‡
  Клітковина2 г7 %‡
  Розчинна клітковина2 г**
  Залізо0,4 мг2 %
  Калій25 мг< 1 %
  ‡ Відсоток від добової норми за умови споживання 2000 калорій на день.
  ** Добову норму не визначено.
  Покупець 2023-09-29

  Повністю задоволена цим засобом. Добре знімає здуття у животі та очищає організм. Приймаю по 3-4 капсули на ніч. П'ю подорожник на постійній основі.

  Покупець 2023-09-29

  Псиліум — це латинська назва лушпиння насіння подорожника.
  Харчові волокна розчинної клітковини покращують роботу кишківника. Розбухаючи, вони збільшують обсяг товстої кишки, стимулюючи процеси дефекації. Псиліум нормалізує роботу кишківника — його дія може бути як проносною, так і закріпною. Лушпиння насіння подорожника може лікувати й запобігати захворюванням кишківника, таким як синдром роздратованого кишківника (СРК), запори, запальні захворювання кишківника, легкі форми захворювання. Якщо порівнювати з іншими джерелами розчинної клітковини, псиліум — один з найефективніших при проблемах з кишківником, водночас він викликає менше побічних ефектів, зокрема здуття живота й гази.

  Покупець 2023-09-29

  Псиліум приймаю для очищення кишечника. Він має дуже хороший ефект на травлення. Ніжно діє і при тривалому прийомі сприяє детоксикації травної системи. Дуже ефективний якщо ви в процесі худнення. Добавка є цілком безпечною, виготовлена виключно з натуральних інгридієнтів. Рекомендую!

  Покупець 2023-09-29

  Псиліум приймаю для очищення організму. Добавка діє механічно, розбухаючи в травному тракті і очищаючи його від токсинів та шлаків. Приймаю запиваючи великою кількістю води. Приймаю на регулярній основі.

  Покупець 2023-09-29

  Не можу скзати якогось однозначної похвали в сторону цього препарату. Псиліум мав би покращити перестальтику кишківника і вномувати випорожнення. Але! В моєму випадку він одного разу спрацьовував, іншого - ні. Можливо як сорбент він свої функції виконує, але було б добре ці токсини і допомогти вивести)) тому краще брати в порошку, а не в капсулах, якщо не підійде, то хоча б можна використати в випічці)))

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  травна система, лузга насіння подорожника