21st Century, цитрат кальцію і вітамін D3, максимальна ефективність, 120 таблеток

 • Виробник: 21st Century
 • Код товару: CEN-27493
 • upc код: 740985274934.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.32 кг. Розміри (ДxШxВ): 13x6.6x6.6 см.
 • ₴737
 • ₴663Підтримка по:
 • Порівняно з Citracal®+D3 Maximum
 • Добавка з кальцієм і вітаміном D3
 • Добре всмоктується і підтримує здоров’я кісток
 • Продукт пройшов лабораторні випробування
 • Без глютену
 • Цитрат кальцію — це легкозасвоювана форма кальцію, важливого мінералу для підтримки здоров’я кісток. Для сприяння засвоєнню кальцію додається вітамін D3.

  Рекомендації із застосування

  Як дієтичну добавку дорослим приймати по дві (2) таблетки під час будь-якого прийому їжі, двічі на день або за вказівкою лікаря. Не слід перевищувати рекомендовану дозу. Результати залежать від індивідуальних особливостей.

  Інші інгредієнти

  Целюлоза, стеаринова кислота. Містить & lt- 2 % кроскармелози натрію, магнію, силікату, стеарату магнію , ПЕГ, полівінілового спирту, діоксиду титану.

  Не містить доданих дріжджів або штучних ароматизаторів.

  Попередження

  Перед використанням продукту проконсультуйтеся з медичним працівником, якщо ви вагітні, годуєте груддю, приймаєте препарати, маєте захворювання або плануєте медичну процедуру. Припиніть використання та зверніться до лікаря у разі виникнення побічних реакцій.

  Зберігати в недоступному для дітей місці. Не використовуйте, якщо упаковка відкрита або захисна плівка пошкоджена. Зберігати за кімнатної температури.

  Поживна цінність
  Розмір порції: 2 таблетки
  Порцій в упаковці: 60
  Кількість в 1 порції% від добової норми
  Вітамін D3 (у вигляді холекальциферолу)13 мкг (500 МО)63 %
  Кальцій (у вигляді цитрату кальцію)630 мг48 %
  Покупець 2023-06-02

  Назначив лікар моїй мамі. По відгукам обрали цього виробника. Препарат ще й містить вітамін Д. Надіюся що добавка спрацює, і покращить стан здоров'я мами.

  Покупець 2023-06-02

  Кальцій – життєво необхідний для розвитку організму, здорових кісток та зубів, і саме тут знаходиться 99% кальцію. Нестача кальцію спричиняє крихкість і ламкість кісток і зубів. Кальцій також необхідний для скорочення м'язів серця, регулювання биття серця та необхідний про формуванні кров'яних тілець

  Покупець 2023-06-02

  Кальцій прописав лікар, оскільки мій вік 40, а після 35 років відчувається дефіцит через погіршення засвоєння кальцію і втрату кісткової маси. Комбінація з вітаміном Д покращує засвоєння кальцію. Покращення одразу помітно по шаленому росту нігтів) сподіваюсь мої кістки також відчувають. Приймаю цю добавку вже кілька місяців, якість повністю задовольняє. Лише одне нарікання: добавка у досить великих для ковтання пігулках

  Покупець 2023-06-02

  Кальцій сприяє запобіганню остеопорозу, що характеризується зниженням щільності і міцності кісток, бере участь в процесі згортання крові і підтримці серцевої діяльності, передачі нервових імпульсів. Вітамін Д3, представлений у вигляді холекальциферолу, сприяє засвоєнню кальцію кістковою тканиною.

  Покупець 2023-06-02

  Кальцію цитрат обрала як добре засвоювану організмом форму, ще й д3 є у складі, але приймаю його ще додатково, бо невелика кількість у складі. Пропиваю курсами 1 місяць на пів року, тому що не маю можливості отримувати достатню кількість кальцію з їжі. Великі капсули, але ковтати легко

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  мікроелементи, кальцій і вітамін d