California Gold Nutrition, Ferrochel, залізо (бісгліцинат), 36 мг, 90 рослинних капсул

 • ₴1572 ₴1921Докладно про товар California Gold Nutrition, Ferrochel, залізо (бісгліцинат), 36 мг, 90 рослинних капсул :

 • Залізо від California Gold Nutrition
 • Хелат бісгліцинату заліза Ferrochel®
 • Форма заліза, визнана нешкідливою для шлунку*
 • Підходить для веганів і вегетаріанців
 • Продукт не містить глютену, ГМО та сої
 • Гарантія 100 % Gold Guarantee

 • Залізо — важливий мікроелемент, необхідний для підтримки нормального вироблення еритроцитів. Як компонент гемоглобіну залізо допомагає переносити кисень з легенів до всіх тканин організму і відіграє важливу роль у підтримці використання енергії. Особлива форма заліза Ferrochel® делікатно впливає на шлунок і, як було доведено в ході клінічних досліджень, допомагає відновити рівень заліза у пацієнтів з анемією*.

  Залізо від California Gold Nutrition містить хелат бісгліцінату заліза Ferrochel®. Підходить для веганів і вегетаріанців.


  .

  Короткий посібник із заліза


  Сертифікат якості iTested

  Рекомендації із застосування

  Приймайте по 1 капсулі в день окремо від споживання їжі. Найкраще приймати згідно з вказівками кваліфікованого медичного працівника.

  Інші інгредієнти

  Основні інгредієнти:

  Залізо (у вигляді хелату бісгліцинату заліза)

  Інші інгредієнти:
  Рисове борошно, модифікована целюлоза (рослинна капсула), концентрат рисового лушпиння, екстракт рисових висівок.

  Під час виготовлення цього продукту не використовуються молоко, яйця, риба, молюски і ракоподібні, деревних горіхів, арахіс, пшениця, соя та глютен. Виробляється на підприємстві, що має реєстрацію сучасної належної виробничої практики (cGMP) та проходить незалежні перевірки, на якому може здійснюватися обробка інших продуктів, які містять ці алергени або інгредієнти.

  Попередження

  ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Випадкове передозування продуктами, які містять залізо, — основна причина смертельних отруєнь серед дітей віком до 6 років. Зберігати продукт у недоступному для дітей місці. У разі передозування негайно звернутися до лікаря або в токсикологічний центр.

  Зберігати в недоступному для дітей місці. Перед початком вживання дієтичних добавок жінкам у період вагітності чи грудного вигодовування, особам із хронічними захворюваннями, людям похилого віку, особам до 18 років, особам, що вживають рецептурні препарати (наприклад, ліки від серцево-судинних захворювань) або мають діагностоване лікарем захворювання, слід проконсультуватися з лікарем, фармацевтом, натуропатом чи іншим кваліфікованим медичним працівником.

  Продукт герметично упаковано з міркувань безпеки. Не застосовувати препарат, якщо захисна плівка відсутня або пошкоджена. Рекомендовано зберігати при контрольованій кімнатній температурі 20–25 °C (68–77 °F). Неналежні умови зберігання, як-от тривалий вплив прямих сонячних променів, високої температури та вологості можуть із часом призвести до погіршення якості продукту.

  Поживна цінність
  Розмір порції: 1 капсула
  Порцій в упаковці: 90
  Кількість в 1 порції% від добової норми
  Залізо (у вигляді хелату бісгліцинату заліза)36 мг200 %

  Написати відгук

  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  мікроелементи, залізо