California Gold Nutrition, омега-3, риб’ячий жир преміальної якості, 180 мг ЕПК / 120 мг ДГК, 100 капсул із риб’ячого желатину

 • ₴801 ₴979Докладно про товар California Gold Nutrition, омега-3, риб’ячий жир преміальної якості, 180 мг ЕПК / 120 мг ДГК, 100 капсул із риб’ячого желатину :

 • Омега-3 риб’ячий жир преміальної якості California Gold Nutrition®
 • 180 мг ЕПК і 120 мг ДГК
 • Концентрований продукт
 • Вироблено за допомогою молекулярної дистиляції
 • Найкраща форма тригліцеридів
 • Підтримує загальне здоров’я імунної системи*
 • Сприяє оптимальному ліпідному профілю*
 • Містить високорафінований концентрований риб’ячий жир, який постачається з усього світу
 • Капсули з риб’ячого желатину виробляються в штаті Каліфорнія, США
 • Продукт не містить глютену, ГМО та сої
 • Виготовлено на підприємстві, яке має реєстрацію сучасної належної виробничої практики (cGMP) і проходить незалежні перевірки
 • Гарантія 100 % Gold Guarantee

 • Дотримання дієти з достатнім рівнем корисних жирів сприяє оптимальному ліпідному профілю та забезпечує переваги для здоров’я, як-от зниження ризику серцево-судинних захворювань, здорова робота мозку, а також хороше загальне здоров’я імунної системи*.

  Омега-3 риб’ячий жир преміальної якості California Gold Nutrition®️ отримується шляхом молекулярної дистиляції й надкритичної екстракції та містить 180 мг ЕПК і 120 мг ДГК в одній капсулі високорафінованого концентрованого риб’ячого жиру, який постачається з усього світу з дотриманням суворих стандартів контролю якості. Капсули з риб’ячого желатину не містять інгредієнтів, що походять зі свинини й великої рогатої худоби, і виготовляються в штаті Каліфорнія, США з закордонних інгредієнтів.


  Жирні кислоти омега-3

  Омега-3 кислоти та імунітет

  Омега-3, вітамін В та когнітивне здоров’я

  Корисні для здоров’я властивості омега-3 жирних кислот


  Сертифікат якості iTested

  Рекомендації із застосування

  Приймайте 2 капсули на день, незалежно від прийому їжі. Рекомендовано приймати за вказівкою кваліфікованого медичного працівника.

  Інші інгредієнти

  Основні інгредієнти
  Концентрат натурального риб’ячого жиру

  Інші інгредієнти
  Капсула з риб’ячого желатину (желатин [з тилапії], гліцерин, вода), вітамін E (< 0,1 % у вигляді натуральних змішаних токоферолів).
  Містить рибу (анчоус, скумбрію, сардину та/або тунець).

  Концентрат риб’ячого жиру, що міститься капсулах з омега-3, виготовляється відповідно до суворих стандартів контролю якості та перевірений на відсутність шкідливих забруднюючих речовин (зокрема, важких металів [ртуті], ПХБ, діоксинів, інших речовин).

  Капсули з риб’ячого желатину виробляються в Каліфорнії, США з інгредієнтів, отриманих із місцевих і зарубіжних джерел.

  Під час виготовлення цього продукту не використовуються молоко, яйця, молюски й ракоподібні, деревні горіхи, арахіс, пшениця, соя та глютен. Виробляється на підприємстві, що має реєстрацію сучасної належної виробничої практики (cGMP) і проходить незалежні перевірки, де може здійснюватись обробка інших продуктів, які містять ці алергени або інгредієнти.

  Попередження

  Зберігати в недоступному для дітей місці. Перед початком застосування дієтичних добавок у період вагітності та грудного вигодовування, особам, які мають хронічні захворювання, людям похилого віку, особам молодше 18 років, особам, які приймають рецептурні препарати (наприклад, антикоагулянти) або мають діагностоване лікарем захворювання, слід проконсультуватися з лікарем, фармацевтом, натуропатом або іншим кваліфікованим медичним працівником.

  Продукт герметично упаковано з міркувань безпеки. Не застосовувати препарат, якщо захисна плівка відсутня або пошкоджена. Рекомендовано зберігати за контрольованої кімнатної температури 20–25 ºC (68–77 ºF). Неналежні умови зберігання, як-от тривалий вплив прямих сонячних променів, високої температури, вологості та заморожування можуть із часом погіршити якість продукту.

  Поживна цінність
  Розмір порції: 2 капсули
  Порцій в упаковці: 50
  Кількість в 1 порції% від добової норми
  Калорії20
  Загальний вміст жирів2 г3 %*
  Насичені жири0,5 г3 %*
  Концентрат риб’ячого жиру 2,2 г (2200 мг)
  Загальна кількість омега-3 жирних кислот у вигляді тригліцеридів640 мг
  Ейкозапентаенова кислота (ЕПК у вигляді тригліцеридів)360 мг
  Докозагексаєнова кислота (ДГК у вигляді тригліцеридів)240 мг
  Інші омега-3 жирні кислоти40 мг
  * Відсоток від добової норми за умови споживання 2000 калорій на день.
  † Добову норму не визначено.

  Написати відгук

  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  риб’ячий жир і омега (епк, дгк), омега-3 і риб’ячий жир