California Gold Nutrition, EuroHerbs, порошок із пасифлори, 250 мг, 60 веганських капсул

 • ₴559 ₴683 • Порошок з пасифлори від California Gold Nutrition EuroHerbs™
 • Екстракт 250 мг, стандартизований до 4 % флавоноїдів
 • Європейське джерело, фармакопейний клас
 • Походження пасифлори: ЄС. Оброблено в Європі
 • Сприяє розслабленню*
 • Підходить для веганів і вегетаріанців
 • Веганські капсули зеленого кольору містять хлорофіл. Без штучних барвників
 • Продукт не містить глютену, ГМО та сої

 • Традиція та численні дослідження визнають, що квітки пасифлори (Passiflora incarnata L) сприяють розслабленню.* Дослідження показують, що флавоноїди, які містяться в пасифлорі (Passiflora incarnata L), можуть посилювати її цілющу дію.

  Порошок із пасифлори від California Gold Nutrition EuroHerbs™ містить екстракт рослини пасифлори (Passiflora incarnata), стандартизований до вмісту 4 % флавоноїдів. Веганські капсули зеленого кольору мають природне забарвлення хлорофілом, зеленим пігментом, який природним чином міститься в рослинах — походить із листя люцерни та шовковиці.

  EuroHerbs™ — це унікальна серія трав преміальної якості, які отримують і переробляють два найкращих європейських виробника трав у світі. Країна походження та країна переробки розкривається для кожного продукту в лінійці EuroHerbs™.  Як поліпшити фізичну форму за допомогою кращого сну


  Сертифікат якості iTested

  Рекомендації із застосування

  Приймайте по 1 веганській капсулі в день під час їди. Рекомендовано приймати за вказівкою кваліфікованого медичного працівника.

  Інші інгредієнти

  Основні інгредієнти
  Екстракт пасифлори (Passiflora incarnata L.) (ціла рослина)

  Інші інгредієнти
  Веганська капсула (модифікована целюлоза, хлорофіл [у вигляді хлорофіліну натрію-міді]), концентрат органічного рису.

  Під час виготовлення цього продукту не використовуються молоко, яйця, риби, молюски та ракоподібні, деревні горіхи, арахіс, пшениця, соя та глютен. Виробляється на підприємстві, що проходить незалежні перевірки та має реєстрацію cGMP, де може здійснюватись обробка інших продуктів, які містять ці алергени або інгредієнти.

  Попередження

  Зберігати в недоступному для дітей місці. Перед початком застосування в період вагітності та грудного вигодовування, особам, які страждають хронічними захворюваннями, людям похилого віку, особам молодше 18 років, особам, які приймають рецептурні препарати (наприклад, антикоагулянти) або мають діагностоване лікарем захворювання, слід проконсультуватися з лікарем, фармацевтом, натуропатом або іншим кваліфікованим медичним працівником.

  Продукт герметично упаковано з міркувань безпеки. Не використовуйте даний продукт, якщо захисна плівка пошкоджена або відсутня. Рекомендується зберігати за контрольованої кімнатної температури 20–25 °C (68–77 °F). Неправильні умови зберігання, як-от тривале піддавання впливу прямих сонячних променів, високої температури та вологості, можуть згодом призвести до погіршення якості продукту.

  Поживна цінність
  Розмір порції: 1 веганська капсула
  Порцій в упаковці: 60
  Кількість в 1 порції % від добової норми*
  Екстракт пасифлори (Passiflora incarnata L.)
  (ціла рослина) (4 % флавоноїдів)
  250 мг
  † Добову норму не визначено.

  Написати відгук

  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  трави, пасифлора