California Gold Nutrition, бджолиний прополіс 2Х, концентрований екстракт, 500 мг, 90 рослинних капсул

 • ₴553 ₴675 • Бджолиний прополіс 2X від California Gold Nutrition
 • Концентрований екстракт
 • Еквівалент 1000 мг бджолиного прополісу
 • Підтримує здоров’я імунної системи та життєву силу*
 • Підходить для вегетаріанців
 • Не містить глютену, ГМО та сої
 • Виготовлено на підприємстві, яке має реєстрацію сучасної належної виробничої практики (cGMP) і проходить незалежні перевірки
 • Гарантія 100 % Gold Guarantee

 • Бджолиний прополіс — це смолиста речовина, яку виробляють бджоли для покриття й укріплення стінок вуликів. Крім того, він відомий потенційними корисними для здоров’я властивостями й роками використовувався в традиційній медицині як засіб місцевого застосування, а також як пероральна дієтична добавка. Бджолиний прополіс 2X від California Gold Nutrition містить концентрований екстракт бджолиного прополісу, який підтримує загальне здоров’я імунної системи та життєву силу*.

  Корисні властивості бджолиного прополісу
  Вважається, що прийом бджолиного прополісу у вигляді дієтичної добавки позитивно вливає на організм людини. Він сприяє здоровій імунній реакції, що потенційно може допомогти легше переносити захворювання*. До того ж, прополіс ефективно підтримує рівень глюкози в крові, допомагаючи утримувати його в межах норми*.

  Бджолиний прополіс 2X від California Gold Nutrition містить екстракт смоли бджолиного прополісу у вегетаріанських капсулах у кількості, еквівалентній 1000 мг бджолиного прополісу. Наш концентрований бджолиний прополіс проходить процес ретельної фільтрації та екстракції, щоб концентрувати природні сполуки, які містяться в необробленій смолі прополісу. За умови прийому згідно з рекомендаціями препарату вистачає на 3 місяці споживання.  Коротка інформація про прополіс

  3 бджолиних продукти та їхні перевагиs


  Сертифікат якості iTested

  Рекомендації із застосування

  Приймайте по 1 рослинній капсулі на день незалежно від їди. Найкраще приймати згідно з вказівками кваліфікованого медичного працівника.

  Інші інгредієнти

  Основні інгредієнти
  Екстракт бджолиного прополісу (2x) (еквівалент 1000 мг речовини в природному стані)

  Інші інгредієнти
  Вегетаріанська капсула (модифікована целюлоза), порошок ріжкового дерева, стеарат магнію (рослинного походження, без ГМО).

  При виготовленні цього продукту не використовуються молоко, яйця, риба, молюски й ракоподібні, деревні горіхи, арахіс, пшениця, соя, кукурудза, глютен, сіль, цукор і дріжджі. Виробляється на підприємстві, що має реєстрацію сучасної належної виробничої практики (cGMP), на якому може здійснюватись обробка інших продуктів, що містять ці алергени

  Під час виробництва цього продукту не використовуються молоко, яйця, риба, молюски та ракоподібні, деревні горіхи, арахіс, пшениця, соя, кунжут і глютен. Виробляється на підприємстві, що проходить незалежні перевірки та має реєстрацію сучасної належної виробничої практики (cGMP), де може здійснюватись обробка інших продуктів, які містять ці алергени або інгредієнти.

  Попередження

  Зберігати в недоступному для дітей місці. Перед вживанням дієтичних добавок проконсультуйтеся з дипломованим лікарем, фармацевтом, натуропатом або іншим кваліфікованим медичним працівником.

  Примітка. Продукти бджільництва можуть викликати алергічну реакцію у деяких людей.

  Продукт герметично упаковано з міркувань безпеки. Не застосовувати препарат, якщо захисна плівка відсутня або пошкоджена. Зберігати в сухому прохолодному місці за температури у 20–25 °C (68–77 ºF). Неналежні умови зберігання, як-от тривалий вплив прямих сонячних променів, високої температури та вологості можуть з часом призвести до погіршення якості продукту.

  Поживна цінність
  Розмір порції: 1 рослинна капсула
  Порцій в упаковці: 90
  Кількість в 1 порції% від добової норми
  Екстракт бджолиного прополісу (2x) (еквівалент 1000 мг речовини в природному стані)500 мг
  * Добову норму не визначено.

  Написати відгук

  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  продукти бджільництва, прополіс