21st Century, Arthri-Flex Advantage, добавка для підтримки суглобів з вітаміном D3, 180 вкритих оболонкою таблеток

 • ₴1746 ₴2133
 • Наявність:Немає в наявності
 • Виробник: 21st Century
 • Код товару: CEN-27066 • Глюкозамін, хондроїтин, МСМ і гіалуронова кислота
 • Підтримка гнучкості
 • Вітамін D3 для здоров'я кісток
 • 80 мг гіалуронової кислоти на порцію
 • Підтримка суглобів і хрящів
 • Без глютену
 • Не містить яловичини
 • Дієтична добавка
 • Гарантована якість — продукт пройшов лабораторні випробування
 • Arthri-Flex® Advantage з вітаміном D3 розроблений на основі науки про харчування суглобів для забезпечення комфорту, гнучкості і рухливості суглобів тіла.

  Arthri-Flex Advantage з вітаміном D3 розроблений в якості комплексної живильної добавки, яка сприяє здоров'ю і рухливості суглобів. Arthri-Flex Advantage з вітаміном D3 поєднує в собі сульфат глюкозаміну та МСМ (метилсульфонілметан), нашу запатентовану суміш колагену типу II преміальної якості з хрящів грудної кістки курей (які в природному вигляді містять хондроїтинсульфат), гіалуронову кислоту, рослинні екстракти і мінеральні поживні речовини. Вони доповнюють один одного для підтримки суглобів і хрящів Тепер з вітаміном D3, який може підтримувати кістки.

  А тепер з вітаміном D3 для підтримки нормального здоров'я кісток.

  Скористайтеся перевагами!

 • Підтримує здоров'я суглобів і хрящів
 • Вітамін D3 для здоров'я кісток
 • Сприяє нормальній рухомості
 • Підтримка зсередини

  Поєднання сульфату глюкозаміну та МСМ, а також нашої запатентованої суміші інгредієнтів для підтримки активного способу життя.

  Сульфат глюкозамінуГлюкозамін підтримує гнучкість і рухливість. Він також підтримує утворення хрящової тканини — важливого елемента для здоров'я суглобів.ХондроїтинУ програмах для підтримки суглобів хондроїтинсульфат підтримує суглобові рідини та їх здатність пом'якшувати і змащувати.МСММСМ — це джерело сірки, яке може сприяти утворенню колагену, важливого компонента в структурі хряща і життєво необхідного для суглобів.Гіалуронова кислотаЦей основний компонент є рідини для змащення суглобів тіла.Запатентована суміш Arthri-Flex®Високоякісний колаген типу II з хрящів грудної кістки курей — білок, активно досліджуваний в зв'язку з його здатністю підтримувати здоров'я і роботу суглобів. Також містить хондроїтинсульфат у природному вигляді.

  Рекомендації із застосування

  В якості харчової добавки для дорослих приймати по чотири (4) таблетки на день (2 вранці і 2 ввечері), бажано під час їжі, або відповідно до рекомендацій лікаря. Не слід перевищувати рекомендовану дозу. Результати залежать від індивідуальних особливостей.

  Інші інгредієнти

  Целюлоза, стеаринова кислота.Містить < 2 % таких компонентів:BHA, бутилгідрокситолуол, кроскармелоза натрію, желатин, стеарат магнію, мальтодекстрин, ПЕГ, поліплаздон, полівініловий спирт, діоксид кремнію, крохмаль, сахароза, тальк, діоксид титану, рослинна олія, вода.

  Містить ракоподібні (креветки, краби, омари, раки).

  Без додавання дріжджів, соя, молочних продуктів і штучних ароматизаторів.

  Попередження

  Якщо ви хворієте на діабет, проконсультуйтеся з лікарем перед використанням цього продукту. Якщо у вас алергія на молюсків, проконсультуйтеся з лікарем перед використанням цього продукту.

  Перед початком застосування добавки під час вагітності, грудного вигодовування, приймання ліків, планування будь-якої медичної процедури або за наявності будь-яких захворювань потрібно проконсультуватися з лікарем. Припиніть використання та зверніться до лікаря у разі виникнення побічних реакцій.

  Зберігати в недоступному для дітей місці. Не використовуйте, якщо упаковка відкрита або захисна плівка пошкоджена. Зберігати при кімнатній температурі.

  Поживна цінність
  Розмір порції: 4 таблетки
  Порцій в упаковці: 45
  Кількість в 1 порції % від добової норми
  Вітамін C (у вигляді аскорбату кальцію) 100 мг 110 %
  Вітамін D3 (у вигляді холекальциферолу) 50 мкг (500 МО) 250 %
  Магній (у вигляді гліцинату магнію) 200 мг 50 %
  Цинк (у вигляді гліцинату цинку) 15 мг 140 %
  Мідь (у вигляді гліцинату міді) 0,5 мг 60 %
  Марганець (у вигляді гліцинату марганцю) 5 мг 220 %
  Молібден (у вигляді гліцинату молібдену) 220 мкг 490 %
  Калій (у вигляді хлориду калію) 195 мг 4 %
  Сульфат глюкозаміну (2KCl) 1500 мг **
  МСМ (метілсульфонілметан) 1500 мг **
  Гіалуронова кислота (у вигляді гіалуронату натрію) 80 мг **
  Запатентована суміш
  містить: колаген преміальної якості типу II з хрящів грудної кістки курей (природний хондроїтинсульфат), гіалуронову кислоту (у вигляді гіалуронату натрію), гліцинат бору, екстракт босвелії пильчатої (Boswellia serrata), екстракт виноградних кісточок, екстракт кори білої верби.
  1045 мг **
  ** Добову норму не визначено.

  Написати відгук

  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  кістки, суглоби й хрящі, засоби з глюкозаміном і хондроїтином