Muscletech, Cell Tech CREACTOR, гідрохлорид креатину + креатин у вільній формі, зі смаком блакитної малини, 264 г (9,32 унції)

 • ₴1886 ₴2305
 • Наявність:Є в наявності
 • Виробник: Muscletech
 • Код товару: MSC-70948Докладно про товар Muscletech, Cell Tech CREACTOR, гідрохлорид креатину + креатин у вільній формі, зі смаком блакитної малини, 264 г (9,32 унції) :

 • Натуральні й штучні ароматизатори
 • Дієтична добавка
 • Збільшення об’єму, зміцнення та відновлення
 • У двічі більше креатину й перемог
 • 750 мг креатину гідрохлориду
 • 750 мг безкислотного креатину
 • Клінічно доведена максимальна ефективність

  Спеціально розроблено та підтримано наукою для тих, хто відмовляється стояти на місці. Кожна порція Cell-Tech® Creactor® доставляє креатину гідрохлорид. Ця ефективна формула розроблена з надчистих інгредієнтів, зокрема креатину з вільною кислотою, без наповнювачів, вуглеводів або жирів.

  Універсальний продукт

  Незалежно від того, чи ви хочете наростити м’язи, або вам потрібна високооктанова добавка, що містить лише креатин, ми підтримаємо вас. Cell-Tech® Creactor® — неймовірно універсальний продукт, який чудово взаємодіє з іншими білками, можна вживати перед тренуваннями та з ВСАА. Розкрийте потенціал, коли збираєтеся збільшити силу, вдосконалити час відновлення або покращити продуктивність і результати тренувань.

  Збільшення об’єму, зміцнення та відновлення

  Науково доведено, що кількість креатину, що міститься лише у двох суперконцентрованих ложках Cell-Tech® Creactor®, покращує зміцнення м’язів, їх ріст і продуктивність. Дієва ефективність для досягнення результатів.

  Посилений синтез АТФ

  Ця формула швидко підвищує здатність ваших м’язових клітин регенерувати аденозинтрифосфат (АТФ) — їх основне джерело анаеробної енергії — тому ви можете швидше відновлюватися між тренуваннями. Доля — це не випадковість — це вибір. Отже, виберіть Cell-Tech® Creactor® і поверніться до нього швидше, ніж ваші конкуренти.

  Тільки потрібні інгредієнти, без наповнювачів

  Що стосується оптимізації продуктивності, ви не шукаєте нічого більшого, ніж саме те, що вам потрібно. Крім того, Cell-Tech® Creactor® забезпечує надчистий креатин із вільною кислотою, таким чином ви уникнете здуття живота.

  Рекомендації із застосування

  Змішайте 1 порцію (1 мірна ложка) зі 180–240 мл (6–8 унціями) води та приймайте двічі на день. У дні тренувань приймайте відразу після тренування. Вживати не більше 2 порцій на добу. Як у випадку приймання будь-якого продукту з креатином, підтримуйте належний водний баланс у період споживання. Перед використанням уважно прочитайте всю інформацію на етикетці та дотримуйтесь інструкцій.

  Інші інгредієнти

  Натуральні та штучні ароматизатори, лимонна кислота, ксантанова камедь, яблучна кислота, ацесульфам калію, дигідрат цитрату натрію, сукралоза, діоксид кремнію, силікат кальцію, барвник синій 1 FD&C.

  Виготовлено на підприємстві, де також виконується обробка молока, яєць, пшениці, сої, арахісу, деревних горіхів, риби та молюсків.

  Попередження

  Продукт не призначений для використання особами віком до 18 років. Не застосовуйте під час вагітності та грудного вигодовування. Проконсультуйтеся з лікарем перед початком дієти або програми тренувань чи за наявності будь-яких захворювань. Зберігати в недоступному для дітей місці.

  Не використовуйте, якщо упаковка має сліди відкриття. Зберігати в сухому прохолодному місці при температурі 15–27 °С (60–80 °F).

  Поживна цінність
  Розмір порції: 1 мірна ложка (2,2 г)
  Порцій в упаковці: прибл. 120
  Кількість в 1 порції% від добової норми
  Усього жирів0 г0 %*
  Усього вуглеводів0 г0 %*
  Усього цукру0 г
  Містить 0 г доданого цукру
  0 %*
  Натрій20 мг < 1 %
  Креатину гідрохлорид750 мг
  Безкислотний креатин750 мг
  * Відсоток від добової норми за умови споживання 2000 калорій на день.
  † Добову норму не визначено.

  Написати відгук

  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  засоби для росту м’язів, гідрохлорид креатину